633197-2025 - Ergebnis
Polen – Computerzubehör – Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek UMP.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek UMP.
BeschreibungSukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek UMP.
Vorherige Bekanntmachung525758-2025
Interne KennungPN-58/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjnego o zamówieniu. Wstępne ogłoszenie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 16.06.2025 r. pod numerem Dz. U. S-113/2025-384904.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek UMP
BeschreibungSukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek UMP