633200-2026 - Wettbewerb
Schweden – Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes – Fotograftjänster
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotograftjänster
Beschreibung: Upphandlingen avser fotograftjänster och är uppdelad i olika uppdragsområden vilka finns beskrivna i upphandlingsdokumentet. Upphandlingen avser uppdrag främst i Uppsala och på Gotland.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Marknadsföring i Uppsala
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131589:Lot:1
Los: LOT-0002
Titel: Museala föremål och levande växter i Uppsala
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131589:Lot:2
Los: LOT-0003
Titel: Nyheter, reportage samt dokumentation i Uppsala
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131589:Lot:3
Los: LOT-0004
Titel: Varumärkesbilder i Uppsala
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131589:Lot:4
Los: LOT-0005
Titel: Marknadsföring i Visby
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131589:Lot:5
Los: LOT-0006
Titel: Museala föremål och levande växter i Visby
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131589:Lot:6
Los: LOT-0007
Titel: Nyheter, reportage samt dokumentation i Visby
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131589:Lot:7
Los: LOT-0008
Titel: Varumärkesbilder i Visby
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131589:Lot:8
633200-2026 - Competition
Sweden – Photographic services – Fotograftjänster
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Fotograftjänster
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79961000 Photographic services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Marknadsföring i Uppsala
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Title: Varumärkesbilder i Uppsala
Lot: LOT-0005
Title: Marknadsföring i Visby
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Title: Varumärkesbilder i Visby