2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Ombouw CTW-ITW
Beschreibung: Dit betreft een marktconsultatie inzake een meerjarenproject betreffende het ombouwen van centrale warmtapwaterlevering naar individuele warmtapwaterlevering bij klanten van Vattenfall. De marktconsultatie vindt plaats op het aanbestedingsplatform Mercell. Het betreft een omvang van ongeveer 2.500 klant ombouwen per jaar.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251250 Bau von Fernheizzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen