See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automašīnu analītisko iekārtu iegāde LBTU zinātniskās infrastruktūras attīstībai
Beschreibung: Automašīnu analītisko iekārtu iegāde LBTU zinātniskās infrastruktūras attīstībai
Interne Kennung: LBTU 2026/35/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38548000 Fahrzeugarmaturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31127000 Notstromaggregat
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.daļa: Izplūdes gāzu kompleksais analizators benzīnmotoriem un dīzeļmotoriem ar dīzeļmotoru CO2 mērījumu moduli
Los: LOT-0002
Titel: 2. daļa: Smago spēkratu funkcionālās diagnostikas iekārta
Los: LOT-0003
Titel: 3. daļa: Invertora tipa iekšdedzes motora strāvas ģenerators 230V
Los: LOT-0004
Titel: 4. daļa: Klimata sistēmas diagnostikas un uzpildes iekārta R1234yf gāzei
Los: LOT-0005
Titel: 5. daļa: Klimata sistēmas diagnostikas un uzpildes iekārta R134a gāzei
Los: LOT-0006
Titel: 6. daļa: Balstierkārtas spēles detektors