633224-2026 - Ergebnis
Ungarn – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – TOP PLUSZ építési beruházás engedélyköteles
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TOP PLUSZ építési beruházás engedélyköteles
Beschreibung: Irinyi Károly Általános Iskola 4 tanteremmel történő bővítése korszerűsítése Vasbeton sáv-, talp- lemezalap készítése 80 m3; Betonacélok helyszíni szerelése 14,4 tonna; Helyszínen készített vasbeton tartószerkezetek (oszlop, gerenda, födém) készítése 119 m3; Teherhordó falazatok készítése 284 m2; Válaszfalak építése 69 m2; Fa tetőszerkezet építése 258 m2; Belső vakolatok készítése (fal és mennyezet) 830 m2; Homlokzati vékonyvakolat rendszer készítése 460 m2; Tetőfedés betoncseréppel 298 m2; Beltéri hidegburkolatok (padló, fal) készítése 309 m2; Vinyl padlóburkolat készítése 211 m2; Fémlemez fedések készítése 27 m2; Függő-ereszcsatorna szerelése 88 m2; Lefolyócső szerelése 41 m; Nyílászárók elhelyezése 59 db; Belső fal- és mennyezetfestés 760 m2; Talajnedvesség elleni szigetelés 245 m2; Homlokzati falak hőszigetelése 460 m2; Padló alatti hőszigetelés építése 300 m2; Padlásfödém hőszigetelése 323 m2; Kültéri térkőburkolat készítése 395 m2; Személyfelvonó beépítése 1 db; Villámvédelmi rendszer kiépítése 1 készlet; Beépített automatikus tűzjelző rendszer kiépítése 1 készlet. Meglévő iskolaépület beépített alapterülete: 444,12 m2 Tervezett bővítmény beépített alapterülete: 267,66 m2 Meglévő tornaterem beépített alapterülete: 573,29 m2 Összes beépített alapterület: 1 285,07 m2 Bővebben a műszaki dokumentációban található.
Vorherige Bekanntmachung: 265624-2026
Interne Kennung: EKR000402882026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Értékelési szempontok: Ajánlatkérő tárgyi közbeszerzési eljárás esetében a benyújtott ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontjában rögzítetteknek megfelelően értékeli. A gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat az eljárás nyertese az alábbi értékelési szempontok alapján: Az ajánlatok értékelési szempontok szerinti tartalmi elemeinek értékelése során adható pontszám alsó és felső határa: 0-10 pont (az adható pontszámot Ajánlatkérő két tizedes jegyre kerekíti). A módszerek meghatározása, amellyel a fentiek szerinti ponthatárok közötti pontszám megadásra kerül (a Közbeszerzési Hatóság 2025. május 29. napján kibocsátott útmutatója alapján): A módszer(ek) meghatározása, amellyel megadja az értékelési szempontok tekintetében a ponthatárok közötti pontszámot: Az 1. értékélési szempont esetén: fordított arányosítás. A 2., 3., 4. értékelési szempont esetén: egyenes arányosítás
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Irinyi Károly Általános Iskola 4 tanteremmel történő bővítése korszerűsítése Vasbeton sáv-, talp- lemezalap készítése 80 m3; Betonacélok helyszíni szerelése 14,4 tonna; Helyszínen készített vasbeton tartószerkezetek (oszlop, gerenda, födém) készítése 119 m3; Teherhordó falazatok készítése 284 m2; Válaszfalak építése 69 m2; Fa tetőszerkezet építése 258 m2; Belső vakolatok készítése (fal és mennyezet) 830 m2; Homlokzati vékonyvakolat rendszer készítése 460 m2; Tetőfedés betoncseréppel 298 m2; Beltéri hidegburkolatok (padló, fal) készítése 309 m2; Vinyl padlóburkolat készítése 211 m2; Fémlemez fedések készítése 27 m2; Függő-ereszcsatorna szerelése 88 m2; Lefolyócső szerelése 41 m; Nyílászárók elhelyezése 59 db; Belső fal- és mennyezetfestés 760 m2; Talajnedvesség elleni szigetelés 245 m2; Homlokzati falak hőszigetelése 460 m2; Padló alatti hőszigetelés építése 300 m2; Padlásfödém hőszigetelése 323 m2; Kültéri térkőburkolat készítése 395 m2; Személyfelvonó beépítése 1 db; Villámvédelmi rendszer kiépítése 1 készlet; Beépített automatikus tűzjelző rendszer kiépítése 1 készlet. Meglévő iskolaépület beépített alapterülete: 444,12 m2 hasznos alapterülete: 694,87 m2 Tervezett bővítmény beépített alapterülete: 267,66 m2 hasznos alapterülete: 400,10 m2 Meglévő tornaterem beépített alapterülete: 573,29 m2 Összes beépített alapterület: 1 285,07 m2 Bővebben a műszaki dokumentációban található.
Interne Kennung: EKR000402882026/1