See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa doradztwa Inżyniera Projektu dla projektu „Informatyzacja Placówek Medycznych Województwa Świętokrzyskiego – II”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi doradztwa Inżyniera Projektu dla projektu pn. „Informatyzacja Placówek Medycznych Województwa Świętokrzyskiego - II” (nazwa skrócona projektu „InPlaMed-II”), zwanego również dalej „Projektem”, we wszystkich fazach jego realizacji. Inżynier Projektu będzie realizował usługę polegającą na wsparciu zamawiającego - Lidera Projektu będącego Beneficjentem oraz Partnerów projektu, w obsłudze, realizacji, kontroli, sprawozdawczości i nadzorze Projektu, w formie doradztwa merytorycznego w tym technicznego, doradztwa prawnego, oraz doradztwa finansowego i doradztwa księgowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Koncepcja rozwiązań informatycznych i prawnych dla Projektu stanowi Załącznik nr 1 do SOPZ, natomiast wykaz definicji i skrótów użytych w dokumentacji oraz wykaz aktów prawnych i regulacji programowych zawarty został w Załączniku nr 2 do SOPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 270813-2025
Interne Kennung: OK-III.272.1.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79421100 Projektüberwachung, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72100000 Hardwareberatung, 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001