633239-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – DOSTAWA NIESTANDARDOWEGO SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA NIESTANDARDOWEGO SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa niestandardowego sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Vorherige Bekanntmachung458680-2025
Interne KennungRA-ZP.2610.32.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: skaner A3 do książek
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera A3 do książek dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: tablet
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tabletu dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: ściana ogniowa (firewall), punkt dostępowy do sieci bezprzewodowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ściany ogniowej (firewall), punktu dostępowego do sieci bezprzewodowej dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: dyski wewnętrzne SSD, pamięć RAM, dyski wewnętrzne SSD
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków wewnętrznych SSD, pamięci RAM, dysków wewnętrznych SSD dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: dyski twarde
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków twardych dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6: mysz bezprzewodowa, stacja dokująca
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa myszki bezprzewodowej, stacji dokującej dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7: komputer stacjonarny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0008
TitelCzęść 8: dysk SSD, staja klonująca, kieszeń ssd
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysku SSD, staji klonującej, kieszeni ssd dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.8do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9: laptopy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0010
TitelCzęść 10: monitor
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0011
TitelCzęść 11: ultrabook
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ultrabooka dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.11 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0012
TitelCzęść 12: dysk NVMe, dysk SSD
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysku NVMe, dysku SSD dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.12 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 12