2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud, specialistisch vloeronderhoud en de glasbewassing op de locatie van het Rembrandt College. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2023/0613ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud, specialistisch vloeronderhoud en de glasbewassing op de locatie van het Rembrandt College. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vijf (5) maal één (1) jaar