See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor communicatieopdrachten
Beschreibung: Het gemeentebestuur realiseert tal van grote infrastructuurprojecten en vernieuwt zijn patrimonium (o.a. bouw van een nieuwe vrijetijdssite en een nieuwe kunstencampus). Daarnaast werkt het aan een nieuw mobiliteitsplan, detailhandelsplan en een ruimtelijk beleidsplan. Tot slot bevraagt het gemeentebestuur zijn inwoners en gaat het met de resultaten van die bevraging aan de slag (o.a. opstellen meerjarenplan, uitwerken van concrete acties). Het gemeentebestuur wenst op regelmatige basis te communiceren over zijn lopende en toekomstige projecten. Het gemeentebestuur wil dit tijdig en op een heldere wijze doen zodat zijn doelgroepen op de hoogte blijven. Dit omvat participatie en communicatie met diverse stakeholders, waaronder bewoners, bedrijven, handelaars, verenigingen, scholen.
Interne Kennung: 10/17/2023 10:58 AM 3PID1872 2023/056
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor communicatieopdrachten
Interne Kennung: 2023/056