633316-2025 - Ergebnis
Polen – Schweißvorrichtungen – Zakup infrastruktury oraz specjalistycznego sprzętu na potrzeby przedsięwzięcia pn.: Zachodniopomorskie Spawalnicze Branżowe Centrum Umiejętności – w podziale na części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup infrastruktury oraz specjalistycznego sprzętu na potrzeby przedsięwzięcia pn.: Zachodniopomorskie Spawalnicze Branżowe Centrum Umiejętności – w podziale na części
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego sprzętu i urządzeń do pomieszczeń spawalniczych, przeznaczonych jako pomoc dydaktyczna dla Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące części: 1) CZĘŚĆ 1: dostawa mobilnych symulatorów spawalniczych 2) CZĘŚĆ 2: dostawa robota spawalniczego 3) CZĘŚĆ 3: dostawa sprzętów i urządzeń spawalniczych 4) CZĘŚĆ 4: dostawa spawarek MIG/MAG/TIG 5) CZĘŚĆ 5: dostawa kabin spawalniczych 6) CZĘŚĆ 6: dostawa komputerów stacjonarnych
Vorherige Bekanntmachung221770-2025
Interne KennungZCEMiP/01/04/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelMobilny symulator spawalniczy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnych symulatorów spawalniczych wirtualnej rzeczywistości w ilości 6 zestawów. Szczegółowe parametry określa Załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 1
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
LosLOT-0002
TitelRobot spawalniczy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa robota spawalniczego do spawania zrobotyzowanego z prostym programowaniem - 1 zestaw. Szczegółowe parametry określa Załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
LosLOT-0003
TitelSpawarki MIG/MAG/TIG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Spawarek MIG/MAG/TIG. Szczegółowe parametry określa Załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 4
LosLOT-0004
TitelSprzęt i urządzenia spawalnicze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzętu i urządzeń spawalniczych. Szczegółowe parametry określa Załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 39180000 Labormöbel
LosLOT-0005
TitelKabina spawalnicza
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kabin spawalniczych - 24 zestawy. Szczegółowe parametry określa Załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 5
LosLOT-0006
TitelKomputer stacjonarny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych - 5 zestawów. Szczegółowe parametry określa Załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 6
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör