633327-2026 - Ergebnis
Rumänien – Gasdruckausrüstung – Filtre si elemente filtrante pentru gaze naturale si supape de descarcare gaz
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Filtre si elemente filtrante pentru gaze naturale si supape de descarcare gaz
Beschreibung: Prezenta procedura are ca obiect achizitionarea de filtre si elemente filtrante pentru gaze naturale si supape de descarcare gaz impartite in doua loturi. Lot 1: Filtre si elemente filtrante pentru gaze naturale Lot 2: Supape de descarcare gaz Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent: Lot 1: 120.865,87 euro Lot 2: 34.143,50 euro Detalierea caracteristicilor tehnice aferente se regaseste detaliat la nivelul caietelor de sarcini parte a documentelor prezentei achizitii. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 Termenul limita exprimat in numar de zile in care Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet la toate solicitarile de clarificari este in a 11 zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 23308833/2025/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39341000 Gasdruckausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Filtre si elemente filtrante pentru gaze naturale
Beschreibung: Prezenta procedura are ca obiect achizitionarea de filtre si elemente filtrante pentru gaze naturale conform specificatiilor detaliate la nivelul caietului de sarcini. Cantitatile minime si maxime estimate aferente acordului cadru/contractelor subsecvente Estimare cantitate minima/maxima acord cadru: Lot.1 Filtru gaz DN25 – min 135 buc- max 270 buc Filtru gaz DN32 F160 – min 12 buc- max 24 buc Filtru gaz DN40 F160 – min 135 buc- max 270 buc Filtru gaz DN50 F160 – min 75 buc- max 150 buc Filtru gaz DN65 F160 – min 12 buc- max 24 buc Filtru gaz DN80 F160 – min 18 buc- max 21 buc Filtru gaz DN100 F160 – min 9 buc- max 15 buc Filtru gaz DN150 F160 – min 9 buc- max 15 buc Filtru gaz DN200 F160 – min 9 buc- max 15 buc Element filtrant DN25 finete 10 µm – min 15 buc- max 27 buc Element filtrant DN32/40/50 finete 50 µm – min 12 buc- max 15 buc Element filtrant DN32/40/50 finete 160 µm – min 18 buc- max 36 buc Element filtrant DN65/80 finete 50 µm – min 9 buc- max 15 buc Element filtrant DN65/80 finete 160 µm – min 12 buc- max 21 buc Element filtrant DN100 finete 50 µm – min 9 buc- max 15 buc Element filtrant DN100 finete 160 µm – min 15 buc- max 30 buc Element filtrant DN150 finete 50 µm – min 21 buc- max 33 buc Element filtrant DN150 finete 160 µm – min 15 buc- max 33 buc Element filtrant DN200 finete 50 µm – min 9 buc- max 15 buc Element filtrant DN200 finete 160 µm – min 18 buc- max 36 buc Estimare Cantitate minima/maxima contract subsecvent Lot.1 Filtru gaz DN25 – min 145 buc- max 90 buc Filtru gaz DN32 F160 – min 4 buc- max 8 buc Filtru gaz DN40 F160 – min 45 buc- max 90 buc Filtru gaz DN50 F160 – min 25 buc- max 50 buc Filtru gaz DN65 F160 – min 4 buc- max 8 buc Filtru gaz DN80 F160 – min 6 buc- max 7 buc Filtru gaz DN100 F160 – min 3 buc- max 5 buc Filtru gaz DN150 F160 – min 3 buc- max 5 buc Filtru gaz DN200 F160 – min 3 buc- max 5 buc Element filtrant DN25 finete 10 µm – min 5 buc- max 9 buc Element filtrant DN32/40/50 finete 50 µm – min 4 buc- max 5 buc Element filtrant DN32/40/50 finete 160 µm – min 6 buc- max 12 buc Element filtrant DN65/80 finete 50 µm – min 3 buc- max 5 buc Element filtrant DN65/80 finete 160 µm – min 4 buc- max 7 buc Element filtrant DN100 finete 50 µm – min 3 buc- max 5 buc Element filtrant DN100 finete 160 µm – min 5 buc- max 10 buc Element filtrant DN150 finete 50 µm – min 7 buc- max 11 buc Element filtrant DN150 finete 160 µm – min 5 buc- max 11 buc Element filtrant DN200 finete 50 µm – min 3 buc- max 5 buc Element filtrant DN200 finete 160 µm – min 6 buc- max 12 buc Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent ( euro fara TVA ) Lot.1- 120.865,87
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Supape de descarcare gaz
Beschreibung: Prezenta procedura are ca obiect achizitionarea de Supape de descarcare gaz conform specificatiilor detaliate la nivelul caietului de sarcini. Cantitatile minime si maxime estimate aferente acordului cadru/contractelor subsecvente Estimare cantitate minima/maxima acord cadru: Lot.2 SUPAPA DE DESCARCARE DN 25 – min 13 buc- max 26 buc SUPAPA DE DESCARCARE DN 32 – min 12 buc- max 24 buc SUPAPA DE DESCARCARE DN 40 – min 12 buc- max 24 buc SUPAPA DE DESCARCARE DN 50 – min 13 buc- max 26 buc Estimare Cantitate minima/maxima contract subsecvent Lot.2 SUPAPA DE DESCARCARE DN 25 – min 4 buc- max 9 buc SUPAPA DE DESCARCARE DN 32 – min 4 buc- max 8 buc SUPAPA DE DESCARCARE DN 40 – min 4 buc- max 8 buc SUPAPA DE DESCARCARE DN 50 – min 4 buc- max 9 buc Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent ( euro fara TVA ) Lot.2- 34.143,50
Interne Kennung: 2