633331-2026 - Ergebnis
Polen – Chemische Reagenzien – „Dostawa sukcesywna odczynników chemicznych na potrzeby realizowanych projektów do jednostek Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sukcesywna odczynników chemicznych na potrzeby realizowanych projektów do jednostek Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sukcesywna odczynników chemicznych na potzreby realizowanych projektów do jednostek Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 557206-2026
Interne Kennung: 340/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001