633334-2026 - Auftragsänderung
Estland – Architekturentwurf – Toila põhikooli projekteerimine
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toila põhikooli projekteerimine
Beschreibung: Hanke mahtu kuulub Toila põhikooli arhitektuurivõistluse võidutöö alusel projekteerimistööde teostamine, sh autorijärelvalve ehitusperioodi jooksul. Täpsem tööde kirjeldus riigihanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 299344-0000
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000