2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf veegmachines inclusief, onderdelen, onderhoud en reparatie
Beschreibung: De Aanbestedende dienst zoekt een leverancier die een EV veegmachine en een HVO diesel veegmachine kan leveren, onderhouden en repareren inclusief alle benodigde onderdelen, opzetstukken, borstels en andere toebehoren. De totale waarde van de overeenkomst wordt indicatief geraamd op €690.000 aanschaf in totaal voor de elektrische veegmachine en de diesel veegmachine. Onderhoud is €160.000,- voor de elektrische op basis van 6 jaar. Onderhoud van de diesel variant was €240.000,- op basis van 6 jaar over de gehele looptijd van de overeenkomst. Deze raming is uitsluitend gebaseerd op een inschatting van de verwachte behoefte, dient enkel ter informatie en betreft geen omzetgarantie. De Opdrachtgever heeft geen afnameverplichting onder de overeenkomst. Aan deze indicatieve waarde kunnen door inschrijvers op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Indien een inschrijving een prijsniveau bevat dat naar het oordeel van de Opdrachtgever niet in redelijke verhouding staat tot deze geraamde opdrachtwaarde en het hiervoor vooraf vastgestelde en gedocumenteerde budget, kan deze inschrijving als onaanvaardbaar worden aangemerkt in de zin van artikel 2.28 van de Aanbestedingswet 2012 en om die reden terzijde worden gelegd. Conform het arrest van het Europese Hof van Justitie van 19 december 2018 (ECLI:EU:C:2018:1034) bedraagt de maximale financiële contractwaarde van alle nadere opdrachten (deelopdrachten) binnen de overeenkomst: Perceel 1 veegmachines inclusief onderhoud, reparatie, onderdelen, opzetstukken, borstels en andere toebehoren. € 1.090.000,- excl. BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze overheidsopdracht wordt vastgelegd in een, door opdrachtgever en opdrachtnemer te ondertekenen, overeenkomst voor 2 jaar. De geplande ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027. De einddatum van de overeenkomst is bepaald op 2 jaar en eindigt derhalve op 31 december 2028. Aanbestedende dienst heeft het recht deze basisduur van de overeenkomst 3 maal te verlengen met een periode van 2 jaar. De totale duur van de overeenkomst zal niet meer dan 8 jaar bedragen en eindigt aan het einde van de looptijd van rechtswege, dus op 31 december 2034.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34921100 Road sweepers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: