2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby PWPW S.A.
Beschreibung: 1. Przyjmowania, sortowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych (dalej: „Przesyłek”) oraz ewentualnych zwrotów przesyłek niedoręczonych adresatom do uzgodnionych przez umawiające się Strony miejsc po wyczerpaniu wszystkich możliwości ich doręczenia lub wydanie adresatowi do Zamawiającego, 2. Usług dodatkowych obejmujących: a) odbiór z jednostek organizacyjnych Zamawiającego, uporządkowanych przesyłek pocztowych wraz z dokumentacją nadawczą oraz zwrot potwierdzonej dokumentacji nadawczej (książki nadawczej) z zatwierdzeniem jej realizacji, b) dostarczanie zwrotnych potwierdzeń odbioru przesyłek, po skutecznym ich doręczeniu, c) zapewnienie stałego monitorowania online przesyłek rejestrowanych w czasie rzeczywistym, umożliwiającego Zamawiającemu lokalizację rejestrowanych przesyłek w czasie rzeczywistym wg danych Wykonawcy (nr nadania przesyłki) bez ponoszenia dodatkowych kosztów (tzn. usługa powinna być ogólnie dostępna dla Zamawiającego bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu, oprogramowania i innych ograniczeń), d) umożliwienie nadania oraz odebrania przesyłek przez upoważnionych pracowników Zamawiającego bezpośrednio z placówek Wykonawcy (w przypadku zaistnienia takiej okoliczności).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: usługi społeczne - art. 359 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64113000 Paketpostdienste, 64121100 Postzustellung, 64112000 Briefpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001