2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostraha areálů TS Chomutov a obsluha odstavného parkoviště
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexních služeb v oblasti ochrany a ostrahy majetku a osob, zajištění recepčních služeb (vrátnice 2 areálů) včetně obsluhy odstavného parkoviště, v areálech zadavatele, na adresách U Větrného mlýna 4605 (fyzická ostraha), Na Moráni 4545 (fyzická ostraha), Odpadové hospodářství města Chomutova - Skládka ul. Pražská (vzdálený dohled) a budovy Pohřební služby Beethovenova č.p. 564 (vzdálený dohled). Nepřetržitý provoz 24/7. Smlouva na dobu neurčitou.
Interne Kennung: 001/2025/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kompletní a podrobný popis vyhrazených změn je uveden v čl. 14 Smlouvy č. 001/2025/AK.