See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge osiguranja – zajednička nabava za Grad Poreč-Parenzo, gradske tvrtke i proračunske korisnike (Grupe 1 i 2)
Beschreibung: Usluge osiguranja za potrebe Grada Poreča kao naručitelja i drugih pojedinačnih naručitelja u skladu s Dokumentacijom o nabavi (uključujući sve priloge), Tehničkim specifikacijama te Troškovnicima prema grupama predmeta nabave.
Interne Kennung: 28-VV/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usluge osiguranja imovine i osoba
Beschreibung: Usluge osiguranja imovine i osoba za potrebe Grada Poreča kao naručitelja i drugih pojedinačnih naručitelja u skladu s Dokumentacijom o nabavi (uključujući sve priloge), Tehničkom specifikacijom te Troškovnicima Grupe 1. predmeta nabave.
Interne Kennung: 28-VV/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Usluge osiguranja vozila
Beschreibung: Usluge osiguranja vozila za potrebe Grada Poreča kao naručitelja i drugih pojedinačnih naručitelja u skladu s Dokumentacijom o nabavi (uključujući sve priloge), Tehničkom specifikacijom te Troškovnicima Grupe 2. predmeta nabave.
Interne Kennung: 28-VV/2026-2