2. Verfahren
Verfahren
Titel: E-installaties
Beschreibung: De Opdracht met kenmerk 26003-OZHW die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud en planmatige vervangingen, vernieuwingen en uitbreidingen van elektrotechnische installaties. Zie het beschrijvend document
Interne Kennung: 26003-OZHW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie het beschrijvend document voor optionele onderdelen binnen de opdracht ten aanzien van planmatig onderhoud, en werkzaamheden aan het eigenaarsdeel van installaties in de gebouwen war OZHW geen eigenaar van is.
633426-2026 - Competition
Netherlands – Repair and maintenance services of electrical building installations – E-installaties
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: E-installaties
Internal identifier: 26003-OZHW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50711000 Repair and maintenance services of electrical building installations
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 50711000 Repair and maintenance services of electrical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: