633432-2026 - Ergebnis
Tschechien – Datenanalyse – Dynamický nákupní systém na sběr dat a marketingové průzkumy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na sběr dat a marketingové průzkumy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění kvantitativního (dotazníkového šetření) i kvalitativního (individuální rozhovory, skupinové rozhovory, expertní panely) sběru dat, průzkumů a šetření sociologickými metodami. Dodavatel bude zpracovávat jednotlivé průzkumy trhu v souladu se standardy SIMAR (https://simar.cz/standardy/) či ESOMAR (https://esomar.org/codes-and-guidelines). Předmětem veřejné zakázky může být zajištění analýz a sekundárních průzkumů trhu (desk research, analýzy z dostupných dat, z dat Zadavatele a podobně), vytváření dopadových analýz a podobně. Předmětem veřejné zakázky může být také získání a analýza geolokačních dat (například GSM dat a podobně).
Interne KennungVZ/2024/340/3
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o zadání veřejné zakázky v zavedeném dynamické nákupním systému, a to konkrétně v Kategorii B: Sběr dat, primární marketingový průzkum v zahraničí.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311300 Umfragenanalyse
5. Los
LosLOT-0004
TitelSběr dat, primární marketingový průzkum realizovaný v zahraničí
BeschreibungZadavatel poptává zajištění sběru dat v zahraničí různými metodami: - kvalitativní metody sběru dat (skupinové diskuse, hloubkové rozhovory, expertní panely apod.), - kvantitativní metody sběru dat (Face-to-Face osobní rozhovory, on-line sběr dat pomocí panelu respondentů, telefonické rozhovory, Mystery shopping a další), - sběr a analýza dat formou komunitních průzkumů, aj.
Interne KennungKategorie B