6335-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Kochen von Mahlzeiten – Dodávka obědů pro žáky a zaměstnance ZŠ Šimanovská
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka obědů pro žáky a zaměstnance ZŠ Šimanovská
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dobu neurčitou k zajištění stravování pro maximálně 450 žáků a 50 zaměstnanců ZŠ Šimanovská. Stravování ve formě obědů bude zajištěno výrobou obědů ve výrobně dodavatele a dovozem těchto obědů do školní výdejny zadavatele. Výdej obědů není předmětem veřejné zakázky, tento si zajistí zadavatel sám vlastními zaměstnanci.
Interne Kennung1
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001