633533-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Usługa ubezpieczenia Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krakowie (2 Części).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ubezpieczenia Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krakowie (2 Części).
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krakowie (2 Części), w zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenie mienia.
Interne KennungSZP-271-43/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
Beschreibungubezpieczenia OC szpitala - obwiązkowe ubezpiczenie OC podmiotu leczniczego, OC nadwyżkowe, OC ogólne
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - ubezpieczenia mienia
Beschreibungubezpieczenia mienia szpitala - ubezpieczenie mienia od wszytskich ryzyk, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszytskich ryzyk