See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – Dny zdraví
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je zajištění služeb s cílem zlepšování zdravotního stavu pojištěnců, zaměstnanců firem a institucí, stejně jako členů profesních či zájmových skupin. Součástí předmětu plnění bude zejména: -prezentace ZP MV ČR; -edukace a zvyšování zdravotní gramotnosti v oblasti preventivních prohlídek a. screeningů; -preventivní služby zaměřené na předcházení onemocnění a jeho včasné rozpoznání mimo zdravotnická zařízení - měření krevního tlaku, měření krevní glykémie, měření cholesterolu a saturace krve kyslíkem; -první pomoc; -dermatologie – vyšetření znamének; -vyšetření zraku; -dentální hygiena; -podiatrické vyšetření; -fyzioterapie; -služby - zdravá záda, tejpování, ergonomie; -masáže; -výživové poradenství a měření skladby těla poskytované nutričním terapeutem; -výživové poradenství
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém bude zadán podle § 138 odst. 1 s použitím pravidel pro užší řízení ve smyslu § 58 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Kategorie H - Služby - zdravá záda, tejpování, ergonomie.
Beschreibung: Zdravá záda: orientováno na prevenci bolesti zad, návyky při zvedání těžkých předmětů, ergonomii pracovního místa a správné držení těla. Poradenství, konzultace a názorné ukázky. Edukace v oblasti kineziotapingu (tejpování) bude zahrnovat informace o správné aplikaci tejpů a jejich účinků. Zahrnuje základní tejpování svalů, kloubů a vazů pro podporu, snížení bolesti a zlepšení pohyblivosti. Poradenství, konzultace a názorné ukázky. Edukace o základních zásadách ergonomie v konkrétním pracovním prostředí. Edukace k prevenci úrazů a onemocnění způsobených nesprávným používáním vybavení nebo nesprávnými pracovními postupy. Poradenství, konzultace, názorné ukázky.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-H
Haupteinstufung (cpv): 98330000 Dienstleistungen von Einrichtungen für das körperliche Wohlbefinden
Los: LOT-0006
Titel: Kategorie F - Podiatrické vyšetření
Beschreibung: Podiatrické vyšetření - zahrnuje vyšetření na diagnostickém přístroji podoskopu. Interpretace výsledků s korekčním doporučením či odesláním k dalšímu odbornému vyšetření do zdravotnického zařízení.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-F
Los: LOT-0005
Titel: Kategorie E - Dentální hygiena
Beschreibung: Edukace k systematické preventivní péči o ústní dutinu s názornou ukázkou. Poradenství a konzultace
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-E
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85130000 Dienstleistungen von Zahnarztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
Los: LOT-0004
Titel: Kategorie D - Vyšetření zraku
Beschreibung: Vyšetření optometristou, ortoptistou nebo očním lékařem pomocí přístroje – měření dioptrií, refrakční vady oka a základní testování zraku. Interpretace výsledků, konzultace a edukace s případným doporučením návštěvy lékaře příslušné odbornosti ve zdravotnickém zařízení.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-D
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85160000 Dienstleistungen von Optikern
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie C - Dermatologie - vyšetření znamének
Beschreibung: Vyšetření znamének pomocí dermatoskopu. Interpretace výsledků s edukací o potřebě prevence a důležitosti pravidelných kontrol a sledování znamének, popř. doporučení k návštěvě lékaře příslušné odbornosti ve zdravotnickém zařízení.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-C
Los: LOT-0007
Titel: Kategorie G - Fyzioterapie
Beschreibung: Základní názorné vyšetření pohybového aparátu. Vyšetření držení těla, pohybové stereotypy, svalová síla, rozsah kloubního pohybu, stabilita apod. Edukace v obecné rovině k pohybovému aparátu, prevence funkčních poruch pohybového aparátu, instruktáž korektivních/kompenzačních cvičení pro základní pohybové dysfunkce. Konzultace a edukace s případným doporučením návštěvy lékaře příslušné odbornosti ve zdravotnickém zařízení.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-G
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie B - První pomoc
Beschreibung: Edukace zahrnující výuku základních postupů pro pomoc v případě úrazu nebo akutního onemocnění s cílem zachránit život a minimalizovat poškození včetně názorných ukázek.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-B
Haupteinstufung (cpv): 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe
Los: LOT-0011
Titel: Kategorie K - Výživové poradenství a měření skladby těla poskytované výživovým poradcem/specialistou
Beschreibung: Výživové poradenství a měření skladby těla poskytované výživový poradcem/specialistou apod. (nezdravotním pracovníkem). Analýza stravovacích návyků, individuální i obecné stravovací plány, edukace o správném výběru potravin a další doporučení pro zdravý životní styl a vhodné pohybové aktivity. Měření/analýza složení těla na moderním diagnostickém přístroji pro profesionální využití. Přístroj mimo jiné umožňuje jak globální měření těla, tak i měření jednotlivých segmentů těla. Interpretace výsledků a výstup v podobě vytištěného výsledku.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-K
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
Los: LOT-0009
Titel: Kategorie I - Masáže
Beschreibung: Poskytnutí základních masáží zad, šíje, předloktí apod.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-I
Haupteinstufung (cpv): 98333000 Massagedienste
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie A - Měření krevního tlaku, měření krevní glykémie, měření cholesterolu a saturace krve kyslíkem
Beschreibung: Měření krevní glykémie z kapilární krve pomocí glukometru; měření cholesterolu z kapilární krve pomocí cholesterolmetru; měření saturace krve pomocí pulzního oxymetru; měření krevního tlaku na moderním diagnostickém přístroji (digitální tonometru). a následná interpretace výsledků s případným doporučením a edukací. Interpretace výsledků, konzultace a edukace s případným doporučením návštěvy lékaře příslušné odbornosti ve zdravotnickém zařízení – například jak předcházet vysokému či nízkému tlaku.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v zadávací dokumentaci nevyhrazuje žádnou změnu závazku.
Los: LOT-0010
Titel: Kategorie J - Výživové poradenství a měření skladby těla poskytované nutričním terapeutem
Beschreibung: Výživové poradenství a měření skladby těla poskytované nutričním terapeutem/specialistou. Analýza stravovacích návyků, individuální i obecné stravovací plány, edukace o správném výběru potravin a další doporučení pro zdravý životní styl a vhodné pohybové aktivity. Měření/analýza složení těla na moderním diagnostickém přístroji pro profesionální využití (přístroj mimo jiné umožňuje jak globální měření těla, tak i měření jednotlivých segmentů těla) a informace k případným zdravotním rizikům plynoucím ze současného stavu. Interpretace výsledků a výstup v podobě vytištěného výsledku
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025-J