2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van marktonderzoek in EU-landen (m.u.v. België) en derde landen 2026-2029
Beschreibung: Uitvoeren van marktonderzoek in EU-landen (m.u.v. België) en derde landen 2026-2029: VLAM wenst marktonderzoek (in EU-landen (m.u.v. België) en derde landen) die zij jaarlijks uitschrijft voor de verschillende producten/diensten te centraliseren. Het doel van deze centralisatie is optimalisatie van de activiteiten en een efficiënter gebruik van tijd en middelen. Dit zowel voor VLAM als voor de geïnteresseerde ondernemingen. VLAM wenst hiertoe een raamovereenkomst af te sluiten voor het plaatsen van marktonderzoek voor de volgende 4 kalenderjaren 2026 t.e.m. 2029. VLAM overkoepelt verschillende product- en dienstengroepen (sectoren) die elk een grote autonomie hebben qua strategie en inzet van middelen. Voor het uitvoeren van marktonderzoek in EU-landen (m.u.v. België) en in derde landen voor de verschillende product- en dienstengroepen wil VLAM daarvoor dus beroep doen op een gespecialiseerd bureau.
Interne Kennung: VLAM/2025/05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VLAM/2025/05 - 1
Interne Kennung: 1