633555-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kindergartenmöbel – Přístavba MŠ Zvídálek ul. Koláčkovo nám. č.p. 107 Slavkov u Brna – interiér
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřístavba MŠ Zvídálek ul. Koláčkovo nám. č.p. 107 Slavkov u Brna – interiér
BeschreibungZadavatel realizuje stavbu – Přístavba MŠ Zvídálek. V tomto zadávacím řízení hledá zadavatel dodavatele, kteří zrealizují interiérové vybavení stavby podle PROJEKTU. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka prvků interiérového vybavení podle PROJEKTU. Součástí předmětu plnění je: 1) Výroba / dodávka prvků interiérového vybavení 2) Zaměření, montáž těch prvků interiérového vybavení, které vyžadují montáž 3) Doprava prvků interiérového vybavení do místa plnění 4) Zabalení, rozbalení prvků interiérového vybavení a likvidace odpadů 5) Dodání dokladů k jednotlivým prvkům interiérového vybavení Podrobný rozsah předmětu plnění veřejné zakázky je specifikován v PROJEKTU a v soupisu dodávek. Dodávkou předmětu plnění se rozumí úplné a bezvadné provedení veškerých dodávek v provedení, barevném řešení a kvalitě předpokládané v PROJEKTU a dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou, jejichž provedení je pro řádné dokončení předmětu plnění nezbytné (např. zařízení pracoviště, bezpečnostní opatření apod.). Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku na 2 části.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143112 Matratzen, 39121200 Tische, 39112000 Stühle, 39113200 Sofas, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelInteriérové prvky na míru
BeschreibungČást 1 VZ označená jako „interiérové prvky na míru“ zahrnuje interiérové prvky, které jsou vyráběny na míru a zpravidla vyžadují též montáž, tj. prvky, které musí dodavatel vyrobit podle PROJEKTU, a pokud vyžadují montáž tak provést jejich montáž.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelOstatní interiér
BeschreibungČást 2 VZ označená jako „ostatní interiér“ zahrnuje interiérové prvky, které lze zpravidla nakoupit jako hotové výrobky (židle, sofa, stoly, postýlky, tabule).
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen, 39121200 Tische, 39112000 Stühle, 39113200 Sofas, 39162110 Lehrbedarf