2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Bystrzyca Kłodzka w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi leśne z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września o lasach (tekst jedn.: Dz. U z 2025 r. poz. 567 - "Ustawa o lasach") obejmująca prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bystrzyca Kłodzka w roku 2026.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - leśnictwa Żelazno, Waliszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi leśne z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września o lasach (tekst jedn.: Dz. U z 2025 r. poz. 567 - "Ustawa o lasach") obejmująca prace z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bystrzyca Kłodzka w roku 2025 w leśnictwach Żelazno oraz Waliszów.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211300 Rodung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - leśnictwa Szklarka, Stara Łomnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu gospodarki leśnej do wykonywania na terenie Nadleśnictwa Bystrzyca Kłodzka w roku 2025 w leśnictwach Szklarka oraz Stara Łomnica
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - leśnictwa Wyszki, Długopole Dolne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi leśne z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września o lasach (tekst jedn.: Dz. U z 2025 r. poz. 567 - "Ustawa o lasach") obejmująca prace z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bystrzyca Kłodzka w roku 2025 w leśnictwach Wyszki oraz Długopole Dolne.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - leśnictwa Kamienna Góra, Paszków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi leśne z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września o lasach (tekst jedn.: Dz. U z 2025 r. poz. 567 - "Ustawa o lasach") obejmująca prace z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bystrzyca Kłodzka w roku 2025 w leśnictwach Kamienna Góra oraz Paszków
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - leśnictwa Spalona Dolna, Spalona Górna, Poręba
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - leśnictwa Piaskowice, Młoty, Lasówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi leśne z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września o lasach (tekst jedn.: Dz. U z 2025 r. poz. 567 - "Ustawa o lasach") obejmująca prace z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bystrzyca Kłodzka w roku 2025 w leśnictwach Piaskowice, Młoty oraz Lasówka