See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa energii elektrycznej dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Prognozowana ilość energii elektrycznej, którą Zamawiający zamierza kupić w okresie obowiązywania umowy wynosi 5 906 690,00 kWh. Zamawiający zastrzega, że wielkość ta ma charakter orientacyjny i nie stanowi zobowiązania ze strony Zamawiającego do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Rzeczywista ilość zakupionej energii elektrycznej wynikać będzie z aktualnych potrzeb Zamawiającego w trakcie realizacji umowy. Zamawiający przewiduje również, że ilość zakupionej energii może ulec zmniejszeniu w stosunku do ww. prognozy, jednak nie więcej niż 15% wskazanej wyżej wielkości.
Vorherige Bekanntmachung: 683372-2025
Interne Kennung: EZ-p.26.17.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001