633615-2026 - Ergebnis
Lettland – Straßentransport/-beförderung – Kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu sniegšana 2026. - 2030. gadā ar kravas kokvedēju sastāviem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu sniegšana 2026. - 2030. gadā ar kravas kokvedēju sastāviem
Beschreibung: Kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu sniegšana 2026. - 2030. gadā ar kravas kokvedēju sastāviem
Interne Kennung: AS LVM_2026_21_Ak
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Apaļo kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu, kā arī ar to saistīto pakalpojumu, sniegšana 2026. – 2030. gadā ar kravas kokvedēju sastāviem (Rietumlatvija)