2. Verfahren
Verfahren
Titel: Katuse parandus (Sakala 1)
Beschreibung: Olemasoleva SBS katte uuendamine ning seina laudise vahetus, katuse pinda ca 156m2, eesmärk takistada vee lekked. Tööde teostamise aeg 09.2026-30.10.2026, millest tuleb rangelt kinni pidada. Tööd teostatakse etappi kaupa, üks korraga. Objektiga tutvumine eelnevalt on KOHUSTUSLIK, hilisemaid pretensioone ja hinnamuutusi ei rahuldata. Tutvumiseks tuleb end päev varem registreerida e-posti aadressil arko.kidra@rkik.ee, edastades objektidega tutvuma tuleva isiku nime, isikukoodi ja telefoni numbri. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314692-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Olemasoleva SBS katte uuendamine ning seina laudise vahetus, katuse pinda ca 156m2, eesmärk takistada vee lekked. Tööde teostamise aeg 09.2026-30.10.2026, millest tuleb rangelt kinni pidada. Objektiga tutvumine eelnevalt on KOHUSTUSLIK, hilisemaid pretensioone ja hinnamuutusi ei rahuldata. Tutvumiseks tuleb end päev varem registreerida e-posti aadressil arko.kidra@rkik.ee. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314692-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten