2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Administratívna budova NSK“
Beschreibung: Predmetom zákazky je kompletná realizácia novostavby sídla Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK). Hlavným cieľom je konsolidácia a presťahovanie pracovských kapacít Úradu NSK z doterajších prenajatých a kapacitne nevyhovujúcich priestorov do vlastného moderného objektu. Podrobný opis je v súťažných podkladoch časť X.a priloženej projektovej dokumentácie v dokumentoch zákazky.
Interne Kennung: 11957/2026/MAJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Title: „Administratívna budova NSK“
Internal identifier: 11957/2026/MAJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001