See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia dla specjalistycznych grup ratownictwa specjalistycznego z KM PSP w Legnicy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla specjalistycznych grup ratownictwa specjalistycznego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy. Zamawiający dzieli zamówienie na 3 części i dopuszcza składania ofert częściwych do każdej części. Zamawiający dopuszca złożenie oferty przez jednego Wykonawcę do każdej części z osobna. Część A - dostawa wyposażenia dla SGRWN z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy. Część B - dostawa wyposażenia dla SGRChem-Eko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy. Część C - dostawa wyposażenia dla SGRW z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami - jako fabrycznie nowy należy rozumieć produkty nowo wytworzone w całości, opakowane oryginalnie przez producenta, które będą kompletne, wolne od wad, pełnowartościowe i nie noszące znamion użytkowania. Celem uniknięcia wszelkich wątpliwości Strony zgodnie wskazują, że za Sprzęt fabrycznie nowy nie mogą być uznane produkty, które podlegały procedurze (tzw. „refurbished“), nawet jeśli procedura odnowienia przeprowadzona została przez producenta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zawiera Zał. nr 2A,B,C do SWZ - Specyfikacje techniczne. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w Zał. nr 2A,B,C do SWZ zawiera minimalne wymagania, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: MT.2370.07.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyposażenia dla SGRWN z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.
Beschreibung: Dostawa wyposażenia dla SGRWN z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy, zgodnie opisem zawartym w Zał. nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ.A
Los: LOT-0002
Titel: Część B - dostawa wyposażenia dla SGRChem-Eko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy
Beschreibung: Część B - dostawa wyposażenia dla SGRChem-Eko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy, zgodnie z opisem zawartym w Zał. nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ.B
Los: LOT-0003
Titel: Część C - dostawa wyposażenia dla SGRW z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.
Beschreibung: Część C - dostawa wyposażenia dla SGRW z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy, zgodnie z opisem zawartym w Zał. nr 2C do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ.C