633652-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bauarbeiten – Komplexná rekonštrukcia Kultúrneho centra v Banskej Štiavnici.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexná rekonštrukcia Kultúrneho centra v Banskej Štiavnici.
Beschreibung: Predmetom zákazky je obnova objektu Meštianského nárožného domu na kultúrne centrum Banskej Štiavnice. Centrom bude multifunkčná sála vhodná na usporadúvanie divadelných predstavení, koncertov živej hudby, a širokého spektra spoločenských udalostí. Sála bude doplnená o komornejšie miestnosti, v ktorých sa odohrávajú klubové aktivity. Kultúrnu časť doplnia kancelárske priestory slúžiace ako podpora kultúrnych a spoločenských aktivít centra. Na prízemí budú prenajímateľné priestory prístupné priamo z exteriéru.
Interne Kennung: NLZ-KRKC-01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komplexná rekonštrukcia Kultúrneho centra v Banskej Štiavnici-stavebná časť.
Beschreibung: Predmetom tejto časti sú nasledujúce činnosti: SANÁCIA VLHKOSTI PODLAHY ZO STRANY INTERIÉRU: cca 20m2 SANÁCIA STIEN SUTERÉNU ZO STRANY INTERIÉRU: NEINVAZÍVNA METÓDA Úprava interiérovej steny suterénu: - odstránenie zavlhnutých a poškodených omietok a viditeľných výkvetov na všetkých stenách a strope suterénu SANÁCIA STIEN SUTERÉNU ZO STRANY EXTERIÉRU: cca 150 m2 Odkop exteriérového muriva po úroveň základu : SÁNÁCIA VLHKOSTI SOKLA V EXTERIÉRI Odstránenie existujúceho nevhodného cementového sokla v plnom rozsahu SÁNÁCIA ZACHOVANÝCH STIEN 1.NP ZO STRANY EXTERIÉRU: Vyčistenie muriva, odstánenie zavlhnutých a poškodených častí vrátane výkvetov do úrovne rímsy nad 1.NP: HYDROIZOLAČNÝ SYSTÉM pod novou skladbou podlahy (platí aj pre soc. zariadenia) NOVÝ podkladový betón STROPY 1, 2 a 3.NP ZO STRANY INTERIÉRU: Omietka na stropy so štukom, Weber penetrácia, 20 kg balenie, penetračný náter na nasiakavé podklady v pomere riedenia s vodou 1:5 STENY 2 a 3.NP ZO STRANY INTERIÉRU: Očistenie a oškriabanie pôvodných stien a odstránenie opadajúcej omietky, výkvetov a následne podľa potreby: STENY 2 a 3.NP ZO STRANY EXTERIÉRU: Očistenie a oškriabanie pôvodných stien a odstránenie opadajúcej omietky, výkvetov a následne podľa potreby: PREDSADENÉ REVERZIBILNÉ PRIEČKY RIGIPS a SDK STROPY: Konštrukcia priečky v zmysle výkresu skladby stien Ošetrenie pôvodného krovu : Očistenie a ošetrenie pôvodných prvkov krovu, ktorý zostáva priznaný v interiéry: Povrchová úprava krovu v zmysle odporúčaní KPÚ, projektu statiky a projektu protipožiarnej ochrany - transparentný protipožiarny náter: Oprava komínov zo strany interiéru: Očistenie a oškriabanie pôvodných komínov a odstránenie opadajúcej omietky, výkvetov a následne podľa potreby.
Interne Kennung: NLZ-KRKC-01a/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten