See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor de levering van groene elektriciteit en aardgas voor de gebouwen van Opera Ballet Vlaanderen
Beschreibung: Raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor de levering van groene elektriciteit en aardgas voor de gebouwen van Opera Ballet Vlaanderen
Interne Kennung: 2501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2501 - groene elektriciteit (% click-contract (geprofileerd))
Beschreibung: levering van groene elektriciteit (% click-contract (geprofileerd))
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2501 - groene elektriciteit (Baseload click-contract (niet-geprofileerd))
Beschreibung: levering van groene elektriciteit (Baseload click-contract (niet-geprofileerd))
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2501 - aardgas (%-click-contract (geprofileerd))
Beschreibung: 3. levering van aardgas (%-click-contract (geprofileerd))
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas