633686-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Raamovereenkomst openbare verlichting
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst openbare verlichting
Beschreibung: e opdracht is verdeeld in twee percelen: perceel 1 betreft het regulier, correctief en calamiteitenonderhoud van de openbare verlichting; perceel 2 betreft het uitvoeren van keuringen en inspecties, waaronder NEN 3140-inspecties en mastscans. Inschrijvers mogen slechts op één perceel inschrijven. Per perceel wordt een afzonderlijke raamovereenkomst afgesloten. De werkzaamheden worden uitgevoerd conform de geldende contractvoorwaarden en de UAV 2025. De geraamde financiële omvang van deze Raamovereenkomsten bedraagt, voor de totale looptijd van vier (4) jaar: Perceel 1: € 1.260.000,- (exclusief btw en exclusief indexatie) Perceel 2: € 224.234,- (exclusief btw en exclusief indexatie)
Interne Kennung: 2026/1452177
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Onderhoud
Beschreibung: Het werk van ‘Onderhoud van openbare verlichting gemeente Gooise Meren’ omvat in hoofdzaak: • Het uitvoeren van eerstelijns preventief onderhoud aan de openbare verlichting; • Het uitvoeren van eerstelijns correctief onderhoud aan de openbare verlichting; • Het coördineren van tweedelijns onderhoud aan de openbare verlichting; • Het uitvoeren van calamiteiten onderhoud (storingen en schades) aan de openbare verlichting; • Het in stand houden van een storingsdienst; • Het financieel en administratief afhandelen van schades richting waarborgfonds en verzekeringsmaatschappij; • Terugkoppeling uitgevoerde werkzaamheden. Zie Bijlage 1 – Bestek Perceel 1: Onderhoud. € 1.260.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Keuringen en inspecties
Beschreibung: Het werk van ‘Keuringen en inspecties van openbare verlichting gemeente Gooise Meren’ omvat in hoofdzaak: - het uitvoeren van inspecties conform NEN3140; - het uitvoeren van mastscan. € 224.234,-
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle