2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obstaranie imerzívnej učebne a výpočtovej infraštruktúry
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka komplexného technického a technologického vybavenia pre zriadenie imerzívnej učebne a súvisiacej výpočtovej infraštruktúry. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v Prílohe č. 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48931000 Schulungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001