2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvođenje radova izgradnje višestambene zgrade u Garčinu
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova izgradnje stambene građevine sukladno troškovniku i projektnoj dokumentaciji koji su sastavni dio ove dokumentacije o nabavi. Zgrada je katnosti Pr+1 kat. Na svakoj etaži se nalazi po 3 stana, ukupno 6 stanova. Zajednički prostor čini ulazni prostor i stubište, tehnička soba i spremište. U svakom stanu se nalazi prostor za boravak s blagovaonicom, kuhinja, wc, izba, kupaonica, dječja soba, roditeljska soba, te jedna ili dvije lođe. Komunikacija između etaža osigurana je jednokrakim stubištem.
Interne Kennung: O-G-S-234/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0000