633706-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Laborreagenzien – Reagensi za biokemijsko-hematološki laboratorij
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reagensi za biokemijsko-hematološki laboratorij
Beschreibung: Reagensi za biokemijsko-hematološki laboratorij sukladno troškovnicima predmeta nabave.
Interne Kennung: 42
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1. Testovi za alergološka ispitivanja
Beschreibung: sukladno troškovniku
Interne Kennung: 42-1
Los: LOT-0002
Titel: grupa 2. Reagensi za hematologiju
Interne Kennung: 42-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3. Testovi za koagulaciju
Interne Kennung: 42-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4. Boje za hematološke razmaze
Interne Kennung: 42-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5. Reagensi za acidobazni status
Interne Kennung: 42-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6. Testovi za biokemiju
Interne Kennung: 42-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7. Reagensi i potrošni materijal za imunokemiju
Interne Kennung: 42-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8. Reagensi za elektroforezu
Interne Kennung: 42-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9. Urinske trake
Interne Kennung: 42-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 10. Zatvoreni sistemi za vađenje krvi-plastična epruveta
Interne Kennung: 42-10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 11. Brzi dijagnostički testovi
Interne Kennung: 42-11
Los: LOT-0012
Titel: Grupa 12. Testovi za multiparametrijski Nested PCR uređaj
Interne Kennung: 42-12
633706-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 42
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: sukladno troškovniku
Internal identifier: 42-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 42-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3. Testovi za koagulaciju
Internal identifier: 42-3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 42-4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 42-5
Lot: LOT-0006
Title: Grupa 6. Testovi za biokemiju
Internal identifier: 42-6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 42-7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 42-8
Lot: LOT-0009
Title: Grupa 9. Urinske trake
Internal identifier: 42-9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 42-10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 42-11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 42-12