See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na opravy nárazníků
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na opravy nárazníků“ je uzavření rámcových dohod o dílo podle § 131 Zákona o zadávání veřejných zakázek (dále také "ZZVZ") a n. a § 169 ZZVZ s vybraným dodavatelem, dodavatel bude vybrán samostatně pro každou část veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky a jejich jednotlivých částí je provedení opravy trubkových nárazníků s prstencovou pružinou, trubkových nárazníků s elastomerovým vypružením a trubkových nárazníků s kuželovou pružinou (dále též „Nárazník“) a to za podmínek stanovených zadávací dokumentací, zejména Přílohou č. 1, Přílohou č. 2, Přílohou č. 3 - zadávací dokumentace závazným návrhem Rámcové dohody o dílo.
Interne Kennung: 55547/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34631200 Puffer und Kupplungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na opravy nárazníků - 1. část
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na opravy nárazníků“ je uzavření rámcových dohod o dílo podle § 131 ZZVZ a n. a § 169 ZZVZ s vybraným dodavatelem, dodavatel bude vybrán samostatně pro každou část veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky a jejich jednotlivých částí je provedení opravy trubkových nárazníků s prstencovou pružinou, trubkových nárazníků s elastomerovým vypružením a trubkových nárazníků s kuželovou pružinou (dále též „Nárazník“) a to za podmínek stanovených zadávací dokumentací, zejména Přílohou č. 1, Přílohou č. 2, Přílohou č. 3 - zadávací dokumentace závazným návrhem Rámcové dohody o dílo.
Interne Kennung: 55547/2024 - 1. část
Los: LOT-0003
Titel: Rámcová dohoda na opravy nárazníků - 3. část
Interne Kennung: 55547/2024 - 3. část
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová dohoda na opravy nárazníků - 2. část
Interne Kennung: 55547/2024 - 2. část