See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa siarczanu żelazowego, chlorku żelazowego i siarczanu glinowego na okres 12 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego, chlorku żelazowego i siarczanu glinowego na okres 12 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 (osiem) Części: Część 1 – Dostawa siarczanu glinowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole Część 2 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole Część 3 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów Część 4 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik Część 5 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Dolna Odra Część 6 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów Część 7 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów Część 8 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 551182-2024
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/PWO-ELO/05165/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313120 Sulfate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24313123 Aluminiumsulfat, 24312122 Eisenchlorid, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa siarczanu glinowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu glinowego na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Opole w ilości maksymalnej wynoszącej 2 900 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 1 – Dostawa siarczanu glinowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Haupteinstufung (cpv): 24313123 Aluminiumsulfat
Menge: 2 900 000 Kilogramm
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Dolna Odra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy chlorku żelazowego (CHLOREK ŻELAZA PIX 116 lub produkt równoważny) na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Dolna Odra w ilości maksymalnej wynoszącej 20 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 5 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Dolna Odra
Haupteinstufung (cpv): 24312122 Eisenchlorid
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Menge: 20 000 Kilogramm
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy chlorku żelaza III na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów w ilości maksymalnej wynoszącej 28 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 6 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Menge: 28 000 Kilogramm