633783-2026 - Ergebnis
Estland – Transformatorstationsausstattung – Kunda alajaama jaotusseadmete ost (IK1753)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kunda alajaama jaotusseadmete ost (IK1753)
Beschreibung: Käesolev hange on välja kuulutatud Kunda piirkonna alajaama jaotusseadmete ostmiseks vastavalt hanke alusdokumentidele (IK1753). Seadmete tarne ajakava on märgitud hanke alusdokumentides olevas failis "Kunda AJ jaotusseadmete ostu hanke maht ja üldnõuded" punktis 2. Võimalusel ja vajadusel võib hankelepingu sõlmida enne hanke kohta üldandmetes avaldatud lepingu kehtivuse eeldatavat algusaega. Hankemenetluse kulgemise pikenemisel üle selle aja võib lepingu sõlmida ka peale üldandmetes avaldatud lepingu kehtivuse eeldatavat algusaega. Tööde teostamise tähtaeg sellest ei muutu. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312170-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682540 Transformatorstationsausstattung
5. Los
Los: LOT-0000