633792-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sensoren – SOUMOS – dodávka technologického, monitorovacího a aplikačního vybavení pro systém prevence komářích kalamit
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SOUMOS – dodávka technologického, monitorovacího a aplikačního vybavení pro systém prevence komářích kalamit
Beschreibung: A. Zařízení pro monitoring a aplikaci larvicidu (dodávky) B. Rozmetadlo pod helikoptéru (dodávky) C. Senzorové a monitorovací vybavení pro sledování tůní a komárů (dodávky) D. Přístroje a vybavení k aplikaci larvicidu (dodávky)
Interne Kennung: SOUMOS – dodávka technologického, monitorovacího a aplikačního vybavení pro systém prevence komářích kalamit
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125100 Sensoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zařízení pro monitoring a aplikaci larvicidu
Beschreibung: Aplikační bezpilotní systém s dálkovým ovladačem Inteligentní pohonný akumulátor Inteligentní nabíjecí zdroj Rozmetací systém Dieselový generátor pro nabíjení v terénu Monitorovací a mapovací bezpilotní systém s dálkovým ovladačem – mapovací konfigurace Monitorovací bezpilotní systém s dálkovým ovladačem – termální (inspekční) konfigurace Dodatečný inteligentní akumulátor pro monitorovací dron Popruh a držák dálkového ovladače Sada nízkohlučných vrtulí Servisní krytí Venkovní pozemní komunikační stanice Dokumentace a povolovací proces pro provoz UAS v České republice Školení a zajištění způsobilosti min. 4 dálkově řídících pilotů
Interne Kennung: Část A
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42924300 Sprühausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Přístroje a vybavení k aplikaci larvicidu
Beschreibung: 1. motorové zádové kombinované zařízení: 9 ks 2. ruční zádové postřikovače: 15 ks 3. holínky: 20 ks 4. brodící kalhoty: 20 ks 5. klobouky proti hmyzu: 20 ks 6. teleskopické tyče: 20 ks 7. repelenty proti hmyzu: 30 ks 8. tisková struna PETG (bílá): 15 kg
Interne Kennung: Část D
Haupteinstufung (cpv): 42924300 Sprühausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16141000 Düngemittelstreuer
Los: LOT-0003
Titel: Senzorové a monitorovací vybavení pro sledování tůní a komárů
Beschreibung: 1. Set 50 senzorů s bezdrátovým přenosem pro monitoring tůní 2. Celkem 4 ks kompletních sad pastí pro odchyt dospělců komárů (aktivní sací past, CO₂ systém, pachový atraktant, napájení s baterií a solárním panelem, ochranná konstrukce a mechanické kotvení) včetně 4 ks počítacích modulů pro automatický monitoring imág, kterými budou osazeny 4 sady pastí (senzor, klasifikace, telemetrie, lokální paměť a datová konektivita) 3. Celkem 12 ks sad pastí pro odchyt dospělců komárů bez ochranné konstrukce (aktivní sací past, systém aplikace CO₂, pachový atraktant, napájení s baterií a solárním panelem) 4. Celkem 20 ks ručních multiparametrických měřičů kvality vody pro terénní monitoring líhnišť
Interne Kennung: Část C
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
Los: LOT-0002
Titel: Rozmetadlo pod helikoptéru
Beschreibung: Předmětem dodávky je 1 kompletní závěsný dávkovací a rozmetací systém určený pro leteckou aplikaci suchého granulovaného biologického larvicidu proti larvám komárů. Zařízení bude provozováno jako samostatné vnější břemeno zavěšené pod vrtulníkem prostřednictvím schváleného nákladového háku. Zařízení musí být dodáno jako funkční celek připravený k zavěšení a provozu bez nutnosti doplnění zásadních konstrukčních, navigačních nebo řídicích částí.
Interne Kennung: Část B
Haupteinstufung (cpv): 34741000 Ausrüstungen für Luftfahrzeuge