See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych, które będą dostarczane sukcesywnie do zamawiającego przez okres 24 miesięcy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków przez okres 24 miesięcy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków spożywczych przez okres 24 miesięcy
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46