633820-2026 - Ergebnis
Estland – Automobil-Pannendienste – Mootorsõiduki transportimine teisaldusautol ning teisaldamine Pärnumaal
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mootorsõiduki transportimine teisaldusautol ning teisaldamine Pärnumaal
Beschreibung: Hanke esemeks on mootorsõiduki transportimine teisaldusautol ning teisaldamine Pärnumaal vastavalt tehnilises kirjelduses sätestatud tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310898-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
Los: LOT-0000