2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem 5 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych wraz z kompleksową obsługą serwisową, wsparciem technicznym oraz dostawą oprogramowania do zarządzania wydrukiem dla Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) najem, 5 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych (dalej też jako „urządzenia”): a) urządzenie typ A – 2 szt., b) urządzenie typ B – 3 szt.; 2) dostawa, zainstalowanie i uruchomienie urządzeń w siedzibie Zamawiającego mieszczącej się w Warszawie (01-044) przy ul. Spokojnej 13a w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy – zgodnie z terminem określonym przez Wykonawcę w ofercie; 3) świadczenie kompleksowej obsługi serwisowej i wsparcia technicznego dla wszystkich 5 szt. urządzeń; 4) zainstalowanie i uruchomienie oprogramowania do zarządzania, monitorowania wydruku i druku podążającego dla maksymalnie 250 użytkowników; 5) Wykonawca będzie świadczył usługi, o których mowa w pkt 1) i 3) w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru urządzeń, bądź do wyczerpania maksymalnej wartości umowy w zależności od tego, które ze zdarzeń wystąpi pierwsze.
Vorherige Bekanntmachung: 431582-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51620000 Installation von Büromaschinen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 42960000 Steuerungs- und Kontrollsystem, Ausrüstungen für Druck, Grafik, Büroautomation und Datenverarbeitung, 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP/9/2025/JK