2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hoogwaardig directievervoer en taxivervoer
Beschreibung: De opdracht omvat enerzijds hoogwaardig directievervoer voor de burgemeester, collegeleden en de concerndirectie, en anderzijds regulier taxivervoer voor medewerkers van de gemeente. Zie paragraaf 4.4 van het beschrijvend document
Interne Kennung: D2026-01672
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat enerzijds hoogwaardig directievervoer voor de burgemeester, collegeleden en de concerndirectie, en anderzijds regulier taxivervoer voor medewerkers van de gemeente. Zie paragraaf 3.4 van het beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Overeenkomst vangt aan op 1 januari 2027 en eindigt op 31 december 2028. Er bestaat een optie tot verlenging van maximaal twee (2) maal één (1) jaar.