See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TRAUKOS SPINTOS, PGR BOKSAS (tarptautinis konkursas)
Beschreibung: VšĮ Kauno kolegija planuoja įsigyti traukos spintas, PGR boksą. Pirkimo objektas skaidomas į pirkimo objekto dalis: I-a pirkimo objekto dalis „Vienos darbo vietos traukos spinta“; II-a pirkimo objekto dalis „Dviejų darbo vietų traukos spinta“; III-a pirkimo objekto dalis „PGR boksas“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I-a pirkimo objekto dalis „Vienos darbo vietos traukos spinta“
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: II-a pirkimo objekto dalis „Dviejų darbo vietų traukos spinta“
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: III-a pirkimo objekto dalis „PGR boksas“
Interne Kennung: 3