2. Verfahren
Verfahren
Titel: Totoriškių ežero pakrantės Trakuose viešosios erdvės kompleksinio sutvarkymo projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Beschreibung: VViešosios erdvės ir želdynų kompleksinio sutvarkymo, kitų inžinerinių statinių paskirties grupės (kitos paskirties statinių), susisiekimo komunikacijų statinių paskirties grupės (gatvių paskirties statinio) – pėsčiųjų tako, inžinerinių tinklų paskirties grupės statinių (vandentiekio, nuotekų šalinimo, elektros tinklų paskirties statinių) Totoriškių ežero pakrantėje (atkarpa nuo Trakų g. iki ežero kranto), Trakuose, statybos projektas ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos. Numatyta suprojektuoti pėsčiųjų taką, lieptus ir aikšteles, viešąją maudyklą, mažosios architektūros elementus, apšvietimą, inžinerinius tinklus bei apie 160–170 m ilgio elektromechaninę keleivinę perkėlą per Totoriškių ežerą. Paslaugos apima reikalingų tyrimų atlikimą, projektinių sprendinių ir projekto parengimą bei suderinimą, reikalingų pritarimų ir statybą leidžiančio dokumento gavimą, projekto pateikimą ekspertizei ir koregavimą pagal jos pastabas bei projekto vykdymo priežiūrą statybos darbų metu. Projektas turi būti parengtas ir suderintas su Statytoju (Užsakovu), parengti projektiniai pasiūlymai turi būti viešinami teisės aktų nustatyta tvarka (jeigu to reikalauja teisės aktai). Pirmo etapo užbaigimas - statybą leidžiančio dokumento gavimas pagal projektinius pasiūlymus (jeigu to reikalauja teisės aktai). Prieš pradedant rengti projektą privalu atlikti archeologinius ar kitus privalomuosius tyrimus, nuo kurių priklausys projekto apimtis ir projekto etapų kiekis. Vėliau privalomai gauti specialiuosius reikalavimus ir prisijungimo sąlygas, atlikti kitus tyrimus ir t.t. Surinkti būtinus duomenis, reikalingus Statinio projektui. Parengti, suderinti su Užsakovu bei jam perduoti Užsakovo planuojamo statyti Statinio pilnos sudėties projektą (toliau – Projektas). Organizuoti ir atlikti visus Sutartyje ir techninėje užduotyje numatytų darbų atlikimui; organizuoti Kūrybines dirbtuves; Privalomųjų tyrimų atlikimas; Analogų paieška Europoje; 2-3 gatvės variantų parengimas; jų pristatymas, aptarimas ir vertinimas, vieno varianto pasirinkimas – modeliavimas iš kelių variantų; pasirinkto varianto pristatymas visuomenei; Projektas rengiamas dviem etapais: pirma rengiami projektiniai pasiūlymai, pagal kuriuos išduodamas statybą leidžiantis dokumentas, vėliau – techninis darbo projektas (pagal poreikį); Projekto vykdymo priežiūros paslaugos statybos rangos darbų metu; Kitos techninėje užduotyje aprašytos paslaugos; parengti topografinių tyrinėjimų ataskaitą; atlikti projektinius inžinerinius geologinius ir geotechninius tyrimus, gauti jų ataskaitą su tyrimų registravimo numeriu Žemės gelmių registre ir Lietuvos geologijos tarnybos rašto apie šios ataskaitos vertinimą ir priėmimą kopiją; gauti žemės valdytojų sutikimus (esant poreikiui); gavus bendrosios, specialiosios ekspertizės ir derinimo IS Infostatyba institucijų pastabas atsižvelgti ir taisyti sprendinius. Veikiant Užsakovo vardu paslaugų tekėjas gauna statybą leidžiantį dokumentą ir visus kitus suderinimus, patvirtinimus ir leidimus, reikalingus techninio darbo projekto tinkamam parengimui ir vėlesniam Statinio statybos vykdymui, pagal parengtą techninį darbo projektą bei atlikti projekto vykdymo priežiūrą. Projekto užbaigimu laikomas teigiamas Techninio darbo projekto ekspertizės aktas.
Interne Kennung: 9592605
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Viešosios erdvės ir želdynų kompleksinio sutvarkymo, kitų inžinerinių statinių paskirties grupės (kitos paskirties statinių), susisiekimo komunikacijų statinių paskirties grupės (gatvių paskirties statinio) – pėsčiųjų tako, inžinerinių tinklų paskirties grupės statinių (vandentiekio, nuotekų šalinimo, elektros tinklų paskirties statinių) Totoriškių ežero pakrantėje (atkarpa nuo Trakų g. iki ežero kranto), Trakuose, statybos projektas ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos. Numatyta suprojektuoti pėsčiųjų taką, lieptus ir aikšteles, viešąją maudyklą, mažosios architektūros elementus, apšvietimą, inžinerinius tinklus bei apie 160–170 m ilgio elektromechaninę keleivinę perkėlą per Totoriškių ežerą. Paslaugos apima reikalingų tyrimų atlikimą, projektinių sprendinių ir projekto parengimą bei suderinimą, reikalingų pritarimų ir statybą leidžiančio dokumento gavimą, projekto pateikimą ekspertizei ir koregavimą pagal jos pastabas bei projekto vykdymo priežiūrą statybos darbų metu. Projektas turi būti parengtas ir suderintas su Statytoju (Užsakovu), parengti projektiniai pasiūlymai turi būti viešinami teisės aktų nustatyta tvarka (jeigu to reikalauja teisės aktai). Pirmo etapo užbaigimas - statybą leidžiančio dokumento gavimas pagal projektinius pasiūlymus (jeigu to reikalauja teisės aktai). Prieš pradedant rengti projektą privalu atlikti archeologinius ar kitus privalomuosius tyrimus, nuo kurių priklausys projekto apimtis ir projekto etapų kiekis. Vėliau privalomai gauti specialiuosius reikalavimus ir prisijungimo sąlygas, atlikti kitus tyrimus ir t.t. Surinkti būtinus duomenis, reikalingus Statinio projektui. Parengti, suderinti su Užsakovu bei jam perduoti Užsakovo planuojamo statyti Statinio pilnos sudėties projektą (toliau – Projektas). Organizuoti ir atlikti visus Sutartyje ir techninėje užduotyje numatytų darbų atlikimui; organizuoti Kūrybines dirbtuves; Privalomųjų tyrimų atlikimas; Analogų paieška Europoje; 2-3 gatvės variantų parengimas; jų pristatymas, aptarimas ir vertinimas, vieno varianto pasirinkimas – modeliavimas iš kelių variantų; pasirinkto varianto pristatymas visuomenei; Projektas rengiamas dviem etapais: pirma rengiami projektiniai pasiūlymai, pagal kuriuos išduodamas statybą leidžiantis dokumentas, vėliau – techninis darbo projektas (pagal poreikį); Projekto vykdymo priežiūros paslaugos statybos rangos darbų metu; Kitos techninėje užduotyje aprašytos paslaugos; parengti topografinių tyrinėjimų ataskaitą; atlikti projektinius inžinerinius geologinius ir geotechninius tyrimus, gauti jų ataskaitą su tyrimų registravimo numeriu Žemės gelmių registre ir Lietuvos geologijos tarnybos rašto apie šios ataskaitos vertinimą ir priėmimą kopiją; gauti žemės valdytojų sutikimus (esant poreikiui); gavus bendrosios, specialiosios ekspertizės ir derinimo IS Infostatyba institucijų pastabas atsižvelgti ir taisyti sprendinius. Veikiant Užsakovo vardu paslaugų tekėjas gauna statybą leidžiantį dokumentą ir visus kitus suderinimus, patvirtinimus ir leidimus, reikalingus techninio darbo projekto tinkamam parengimui ir vėlesniam Statinio statybos vykdymui, pagal parengtą techninį darbo projektą bei atlikti projekto vykdymo priežiūrą. Projekto užbaigimu laikomas teigiamas Techninio darbo projekto ekspertizės aktas.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tiekėjas turi teisę į Projekto parengimo termino pratęsimą, tačiau tik tuo atveju, jei atsiranda įrodymais pagrįstų kliūčių ar trukdymų, kurių atsiradimui Tiekėjas neturi įtakos ir už kuriuos jis neatsako, ir kurie sukelti ir priskirtini tretiesiems asmenims, ar kitų aplinkybių, kurių Tiekėjas negalėjo iš anksto numatyti. Aplinkybės, kuriomis grindžiama būtinybė pratęsti Projekto rengimo terminą, jokiu būdu negali priklausyti nuo Tiekėjo. Kiekvienu tokiu atveju, Tiekėjas raštu nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 5 d. d., apie tai praneša Pirkėjui, pateikdamas minėtų aplinkybių egzistavimo įrodymus. Nurodytas aplinkybes vertina Pirkėjas. Pirkėjui sutikus, Projekto rengimo suteikimo terminas gali būti pratęsiamas tik minėtų aplinkybių egzistavimo laikotarpiui, bet ne ilgiau nei 1 mėnesio laikotarpiui. Vėluojant atlikti projekto parengimo etapus, terminas nepratęsiamas.