633864-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Planungsleistungen im Bauwesen – Izrada dokumentacije i provedba aktivnosti za ishođenje dozvola za izgradnju Centra za zbrinjavanje radioaktivnog otpada
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izrada dokumentacije i provedba aktivnosti za ishođenje dozvola za izgradnju Centra za zbrinjavanje radioaktivnog otpada
Beschreibung: USLUGA PROVEDBE ISTRAŽNIH RADOVA NA PLANIRANOJ LOKACIJI CENTRA ZA ZBRINJAVANJE RADIOAKTIVNOG OTPADA NA PODRUČJU ČERKEZOVCA, USLUGA MJERENJA RADIOAKTIVNOSTI ZA DEFINIRANJE NULTOG (POSTOJEĆEG) STANJA NA LOKACIJI CENTRA ZA ZBRINJAVANJE RADIOAKTIVNOG OTPADA I NA PODRUČJU OPĆINE DVOR S PROCJENOM DOZE ZA POJEDINCA, USLUGE IZRADE PROJEKTNE DOKUMENTACIJE, SIGURNOSNIH ANALIZA I STUDIJE UTJECAJA NA OKOLIŠ ZA POTREBE USPOSTAVE CENTRA ZA ZBRINJAVANJE RADIOAKTIVNOG OTPADA.
Interne Kennung: 01/20
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Usluge izrade projektne dokumentacije, sigurnosnih analiza i studije utjecaja na okoliš za potrebe uspostave Centra za zbrinjavanje radioaktivnog otpada u Čerkezovcu
Beschreibung: Cilj projekta je izrada projektne dokumentacije, sigurnosnih studija i studije utjecaja na okoliš uz provedbu svih potrebnih postupaka i aktivnosti za potrebe ishođenja lokacijske i građevinske dozvole, uključivo s ishođenjem lokacijske i građevinske dozvole u postupku uspostave Centra za zbrinjavanje RAO-a na lokaciji bivšeg VSK-a Čerkezovac, a uključuje: a) Izradu Idejnog i Glavnog projekta, Studije izvodljivosti projekta i popratne dokumentacije te provedbe s time povezanih aktivnosti uključivo s ishođenjem lokacijske i građevinske dozvole, b) izradu i revizije Sigurnosne studije (engleski: Safety case) i pripadajućih Izvješća Sigurnosne studije za sve faze uspostave Centra za zbrinjavanje radioaktivnog otpada, c) izradu Studije o utjecaju zahvata Centra za zbrinjavanje radioaktivnog otpada na okoliš, provedba postupka procjene utjecaja na okoliš i postupka prekogranične procjene
Interne Kennung: 01/20-3