2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 szt. samochodów zaopatrzeniowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. samochodów zaopatrzeniowych. Zamówienie zostało podzielone na 2 zadania: 1. Zadanie A – Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla KM PSP Tarnów. 2. Zadanie B – Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla KP PSP Dąbrowa Tarnowska. Zadanie A i B: Pojazd zbudowany i wyposażony musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm..), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem Nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 9 maja 2025 r. (Dz. Urz. KG PSP z 2025, poz. 9 z późn. zm.). Dane dotyczące oznakowania zostaną podane przez Zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia na wniosek Wykonawcy. Pojazd musi posiadać oznakowanie odblaskowe konturowe (OOK) pełne zgodnie z zapisami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r., poz. 502, z późn. zm.) oraz wytycznymi regulaminu nr 48 EKG ONZ. Oznakowanie wykonane z taśmy klasy C (tzn. z materiału odblaskowego do oznakowania konturów i pasów) zgodnie z wymaganiami cytowanych powyżej przepisów o szerokości min. 50 mm w kolorze czerwonym (boczne żółtym) oznakowanej znakiem homologacji międzynarodowej. Oznakowanie powinno znajdować się możliwie najbliżej poziomych i pionowych krawędzi pojazdu. Pojazd fabrycznie nowy, rok produkcji podwozia i nadwozia 2025 r. Napęd 4x4 lub 4x2 lub 6x4. Pojazd wyposażony w silnik o zapłonie samoczynnym spełniający normy czystości spalin min. EURO 6, umożliwiający rejestrację pojazdu po jego odbiorze faktycznym we właściwym dla siedziby Zamawiającego Wydziale Komunikacji. W przypadku stosowania dodatkowego środka w celu redukcji emisji spalin (np. AdBlue), nie może nastąpić redukcja momentu obrotowego silnika w przypadku braku tego środka. Moc znamionowa silnika – min. 300 kW Pojazd wyposażony w automatyczną lub zautomatyzowaną lub manualną skrzynię biegów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WZP.2370.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla KM PSP Tarnów
Beschreibung: Pojazd zbudowany i wyposażony musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm..), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem Nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 9 maja 2025 r. (Dz. Urz. KG PSP z 2025, poz. 9 z późn. zm.). Dane dotyczące oznakowania zostaną podane przez Zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia na wniosek Wykonawcy. Pojazd musi posiadać oznakowanie odblaskowe konturowe (OOK) pełne zgodnie z zapisami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r., poz. 502, z późn. zm.) oraz wytycznymi regulaminu nr 48 EKG ONZ. Oznakowanie wykonane z taśmy klasy C (tzn. z materiału odblaskowego do oznakowania konturów i pasów) zgodnie z wymaganiami cytowanych powyżej przepisów o szerokości min. 50 mm w kolorze czerwonym (boczne żółtym) oznakowanej znakiem homologacji międzynarodowej. Oznakowanie powinno znajdować się możliwie najbliżej poziomych i pionowych krawędzi pojazdu. Pojazd fabrycznie nowy, rok produkcji podwozia i nadwozia 2025 r. Napęd 4x4 lub 4x2 lub 6x4. Pojazd wyposażony w silnik o zapłonie samoczynnym spełniający normy czystości spalin min. EURO 6, umożliwiający rejestrację pojazdu po jego odbiorze faktycznym we właściwym dla siedziby Zamawiającego Wydziale Komunikacji. W przypadku stosowania dodatkowego środka w celu redukcji emisji spalin (np. AdBlue), nie może nastąpić redukcja momentu obrotowego silnika w przypadku braku tego środka. Moc znamionowa silnika – min. 300 kW Pojazd wyposażony w automatyczną lub zautomatyzowaną lub manualną skrzynię biegów.
Interne Kennung: WZP.2370.35.2025.- zadanie A
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla KP PSP Dąbrowa Tarnowska.
Interne Kennung: WZP.2370.35.2025- zadanie B