2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření hardware monitoringu a dohled KII a VIS OCIS infrastruktury
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rozšíření HW infrastruktury včetně veškerého SW potřebného pro jeho správu a potřebných softwarových licencí pro účely monitoringu a dohledu kritické informační infrastruktury (KII) a významné informační infrastruktury (VIS) pro infrastrukturu odboru centrálních informačních systémů (OCIS) včetně standardní záruky, poskytnutí záručního servisu (podpory), jakož i poskytnutí rozšířené záruční podpory (maintenance), a to v celkové stanovené době 4 let (48 měsíců). Podrobně uvedeno v ZD.
Interne Kennung: MV-151049/VZ-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32422000 Netzkomponenten, 32541000 Schalttafeleinrichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rozšíření HW infrastruktury včetně veškerého SW potřebného pro jeho správu a potřebných softwarových licencí pro účely monitoringu a dohledu kritické informační infrastruktury (KII) a významné informační infrastruktury (VIS) pro infrastrukturu odboru centrálních informačních systémů (OCIS) včetně standardní záruky, poskytnutí záručního servisu (podpory), jakož i poskytnutí rozšířené záruční podpory (maintenance), a to v celkové stanovené době 4 let (48 měsíců).viz ZD
Interne Kennung: MV-151049-2/VZ-2025