633963-2026 - Ergebnis
Slowakei – Audiovisuelle Geräte – Modernizácia Kultúrneho a spoločenského strediska Prievidza - tovary
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia Kultúrneho a spoločenského strediska Prievidza - tovary
Beschreibung: Kultúrne a spoločenské stredisko organizačne a obsahovo zabezpečuje kultúrne a spoločenské podujatia a výchovno-vzdelávacie podujatia pre všetky vekové a záujmové skupiny občanov, vytvárapodmienky na rôzne kultúrne aktivity, sprostredkovanie umeleckých hodnôt, organizovanie spoločenského života, podporovanie činnosti záujmových krúžkov a útvarov. Predmetom zákazky je modernizácia a doplnenie technickej infraštruktúry existujúceho objektu kultúrneho a spoločenského strediska za účelom dosiahnutia výrazného zlepšenia podmienok prevádzkovania dotknutých častí pri organizovaní podujatí rôzneho typu. Predmetom tejto zákazky je dodanie tovaru a jeho montáž, rozdelené pre nasledujúce časti: Časť 1 - Svetelná scénická technológia Časť 2 - Zvuková scénická a komunikačná technológia Podrobný opis predmetu zákazky v každej jej časti sa nachádza v príslušnej časti zákazky tohto Oznámenia.
Interne Kennung: 7729/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Svetelná scénická technológia
Beschreibung: Predmetom zákazky v časti č. 1 je dodanie svetelnej scénickej techniky a technológií ako napr. javiskové reflektory, režírovací pult, led obrazovky a podobné zariadenia, určené na modernizáciu existujúcej javiskovej svetelnej techniky.
Interne Kennung: 7729/2026 (časť 1)
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Los: LOT-0002
Titel: Zvuková scénická a komunikačná technológia
Beschreibung: Predmetom zákazky v časti č. 2 je dodanie zvukovej scénickej a komunikačnej technológie ako sú ozvučovacie systémy a ich súčasti, zosilňovače, kompletné sety pre ozvučenie javiska s prepojením na réžiu, monitory, mixážny systém , mikrofóny a pod. Podrobnosti a špecifikácie jednotlivých tovarov sú priložené v Súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 7729/2026 (časť 2)